درصدد جبران عقب‌ماندگی‌های درمانی در گلستان هستیم - تعیین و ارتقاء سطح دانش تخصصی و مهارتی جهت معادل سازی سوابق علمی و شغلی افراد

درصدد جبران عقب‌ماندگی‌های درمانی در گلستان هستیم

معاون درمان وزارت بهداشت: درصدد جبران عقب‌ماندگی‌های درمانی در گلستان هستیم

معاون درمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در حاشیه جلسه هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: با 2 هدف نظارت بر برنامه استقرار نظام ارجاع الکترونیک و بازدید از بخش‌های درمانی و بیمارستانی استان گلستان ، به این استان سفر کرده ایم.

به گزارش وبدا، دکترقاسم جان‌بابایی با بیان اینکه استان گلستان به عنوان استان پیشرو در 3 شهرستان خود طرح نظام ارجاع الکترونیک را آغاز کرد، افزود: با اجرای این طرح مردم می‌توانند ،خدمات بهتری دریافت کنند و هزینه‌های آنها کاهش پیدا می‌کند به نحوی که بیماری‌های سطح یک با هزینه کم درمان می شوند.

معاون درمان وزارت بهداشت تصریح کرد: با اجرای نظام ارجاع الکترونیک، مردم دسترسی راحت‌تر و بیشتری به پزشک خواهند داشت.

دکترجان بابایی با بیان این که نظام ارجاع در کل کشور اجرا خواهد شد، گفت: پس از اجرای کامل نظام ارجاع در استان گلستان ، در 10 استان کشور نظام ارجاع الکترونیک را اجرا خواهیم کرد .

وی با بیان این که درصدد هستیم تا عقب‌ماندگی های گلستان را جبران کنیم، گفت: بیمارستان طالقانی گرگان شرایط خوبی ندارد و اورژانس بیمارستان 5 آذر گرگان نیز در حال ساخت است.

دکترجان بابایی افزود: ساخت بیمارستان 320 تختی در گرگان که مجری آن اداره راه و شهرسازی است را دنبال می‌کنیم و وزارت بهداشت بهره‌برداری و تجهیز آن را برعهده دارد.

وی گفت: تامین دستگاه‌های دیالیز جزء برنامه ما در استان گلستان است و ساماندهی مراکز سرطان استان گلستان با توجه به آمار بالای سرطان در این استان باید مورد توجه قرار گیرد.137/205 نسخه چاپي ارسال به دوست چهارشنبه ١٢ مهر ١٣٩٦ – ١٤:٣٧ / شماره خبر: ١٦٦٨٢١ / تعداد نمايش: 400 برای این خبر نظری ثبت نشده است نام : ايميل :  *نظرات : متن تصویر را وارد کنید:   …در حال ثبت نظر  نظر شما نام : ايميل :  *نظرات : متن تصویر را وارد کنید: خطا! متن تصویر را اشتباه وارد کرده اید.   …در حال ثبت نظر  

خروج


لینک منبع مطلبکپی برداری از متن، شکل و ساختار و زمینه فعالیت این پایگاه اینترنتی ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.