دکتر ایمانیه با حفظ سمت به عنوان مشاور وزیر در امور دانشگاهها منصوب شد - تعیین و ارتقاء سطح دانش تخصصی و مهارتی جهت معادل سازی سوابق علمی و شغلی افراد

دکتر ایمانیه با حفظ سمت به عنوان مشاور وزیر در امور دانشگاهها منصوب شد

با حکم وزیر بهداشت؛ دکتر ایمانیه با حفظ سمت به عنوان مشاور وزیر در امور دانشگاهها منصوب شد

با حکم وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دکتر محمد هادی ایمانیه به عضویت هیئت امنای دانشگاه علوم پزشکی شیراز و با حفظ سمت به عنوان مشاور وزیر در امور دانشگاه ها منصوب شد .

به گزارش وبدا، متن این احکام به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر محمدهادی ایمانیه

رئیس محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شیراز

نظر به تعهد، تخصص، سوابق و تجربیات ارزشمند جناب عالی ، به موجب این ابلاغ و با حفظ سمت به عنوان مشاور وزیر در امور دانشگاه ها منصوب می شوید تا با رعایت ضوابط و مقررات قانونی انجام وظیفه نمائید.

انتظار دارم با حضور در جلسات برنامه ریزی کلان و شورای معاونین وزارت، همکاری های ممکن را با معاونت ها و حوزه های کاری مبذول نمایید.

امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام شایسته وظایف با رعایت قانون مداری ، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و سرافراز باشید.

جناب آقاي دکتر محمدهادی ایمانیه

در اجراي بند «ج» ماده 1 قانون تشكيل هيأتهاي امناء دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي و پژوهشي به موجب اين ابلاغ براي مدت چهار سال به عضويت هيأت امناء دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني شیراز منصوب مي‌شويد.

اميد است با عنايت الهي، در خدمت به ملت شريف ايران و نظام جمهوري اسلامي و رعايت اصول قانون‌مداري، اعتدال گرايي و منشور اخلاقي دولت تدبير و اميد موفق باشيد. نسخه چاپي ارسال به دوست دوشنبه ١٠ مهر ١٣٩٦ – ١١:٣٠ / شماره خبر: ١٦٦٦٩٦ / تعداد نمايش: 1319 برای این خبر نظری ثبت نشده است نام : ايميل :  *نظرات : متن تصویر را وارد کنید:   …در حال ثبت نظر  نظر شما نام : ايميل :  *نظرات : متن تصویر را وارد کنید: خطا! متن تصویر را اشتباه وارد کرده اید.   …در حال ثبت نظر  

خروج


لینک منبع مطلبکپی برداری از متن، شکل و ساختار و زمینه فعالیت این پایگاه اینترنتی ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.