مشاور و نماینده وزیر بهداشت در شورای آموزش پزشکی و تخصصی منصوب شد - تعیین و ارتقاء سطح دانش تخصصی و مهارتی جهت معادل سازی سوابق علمی و شغلی افراد

مشاور و نماینده وزیر بهداشت در شورای آموزش پزشکی و تخصصی منصوب شد

مشاور و نماینده وزیر بهداشت در شورای آموزش پزشکی و تخصصی منصوب شد وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در احکام جداگانه ای، دکتر ضیایی را به عنوان مشاور و نماینده وزیر در شورای آموزش پزشکی و تخصصی و نیز عضو هيأت امناء دانشگاه علوم پزشكي شهید بهشتی منصوب کرد.

به گزارش وبدا، متن این احکام به شرح زیر است:

جناب آقاي دکتر سید امیرمحسن ضیائی

استاد محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی

نظر به تعهد، تخصص، سوابق و تجربیات ارزشمند جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان مشاور و نماینده وزیر در شورای آموزش پزشکی و تخصصی منصوب می شوید تا با رعایت ضوابط و مقررات قانونی انجام وظیفه نمائید.

امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام شایسته وظایف با رعایت قانون مداری ، اعتدالگرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و سرافراز باشید.

جناب آقاي دکتر سیدامیرمحسن ضیائی

در اجراي بند «ج» ماده 1 قانون تشكيل هيأت هاي امناء دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالي و پژوهشي به موجب اين ابلاغ براي مدت چهار سال به عضويت هيأت امناء دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني شهید بهشتی منصوب مي‌شويد.

اميد است با عنايت الهي، در خدمت به ملت شريف ايران و نظام جمهوري اسلامي و رعايت اصول قانون‌مداري، اعتدال گرايي و منشور اخلاقي دولت تدبير و اميد موفق باشيد. نسخه چاپي ارسال به دوست دوشنبه ١٠ مهر ١٣٩٦ – ١٣:١٧ / شماره خبر: ١٦٦٧٠٥ / تعداد نمايش: 632 برای این خبر نظری ثبت نشده است نام : ايميل :  *نظرات : متن تصویر را وارد کنید:   …در حال ثبت نظر  نظر شما نام : ايميل :  *نظرات : متن تصویر را وارد کنید: خطا! متن تصویر را اشتباه وارد کرده اید.   …در حال ثبت نظر  

خروج


لینک منبع مطلبکپی برداری از متن، شکل و ساختار و زمینه فعالیت این پایگاه اینترنتی ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.