سرپرست دانشگاه علوم پزشكي فسا منصوب شد - تعیین و ارتقاء سطح دانش تخصصی و مهارتی جهت معادل سازی سوابق علمی و شغلی افراد

سرپرست دانشگاه علوم پزشكي فسا منصوب شد

با حکم وزیر بهداشت؛ سرپرست دانشگاه علوم پزشكي فسا منصوب شد وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر علی اصغر خالقی را به سمت سرپرست دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتی، درمانی فسا منصوب کرد.

به گزارش وبدا، متن این حکم به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر علی اصغر خالقی

استادیار محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی فسا

با سلام؛

نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جناب عالی، به موجب اين ابلاغ به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتی، درمانی فسا منصوب مي شويد.

از جناب عالی انتظار دارم با استفاده از توان تخصصي و كارشناسي اعضاي هيأت علمي و كاركنان محترم دانشگاه و استفاده از ظرفيت منابع بالقوه ساير بخش هاي حوزه مأموريت خود و در چهارچوب اسناد بالادستی به ویژه سیاست های کلی سلامت ابلاغی مقام معظم رهبری، قانون برنامه ششم توسعه و برنامه های ارائه شده توسط این جانب در صحن مجلس شورای اسلامی اقدامات زير را انجام دهيد:

1. تأمين، حفظ و ارتقاء سطح سلامت مردم به ويژه محرومين و نيازمندان

2. عملياتي نمودن برنامه ششم توسعه و برنامه سلامت دولت دوازدهم

3. اقدامات لازم در زمینه استمرار طرح تحول نظام سلامت

4. ارتقاء برنامه هاي جاري حوزه هاي بهداشتي، درماني، آموزشي، پژوهشي، فرهنگي و دانشجويي

5. صيانت از منابع انساني، فيزيكي و مالي

6. توسعه عدالت در سلامت در حوزه مأموريت خود

7. توجه به امر اعتدال، توان مندي و شايسته سالاري در انتصابات و تكريم اعضاي هيأت علمي و كاركنان حوزه سلامت

اميد است با اتكال به خداوند متعال و در جهت خدمت به ملت شریف ایران با حضور مستمر در بین مردم و سفر به شهرستان های استان به ویژه مناطق محروم، در انجام شایسته وظایف با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق باشید.

همچنین وزیر بهداشت در پیامی از خدمات و تلاش های دکتر علیرضا عسگری در دوران تصدی مسئولیت دانشگاه علوم پزشکی فسا قدردانی کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

برادر گرامي جناب آقای دکتر علیرضا عسگری

با سلام و احترام؛

خدمت گزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان برگزيده خویش عطا می فرماید. لذا بدين وسيله از خدمات ارزشمند و تلاش مستمر و شایسته شما در مدت تصدي مسئوليت ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی فسا صمیمانه تشکر و قدردانی مي نمایم.

اميد است همواره به عنوان يكي از نيروهاي ارزشمند در نظام سلامت موفق و پيروز باشيد. نسخه چاپي ارسال به دوست دوشنبه ١٠ مهر ١٣٩٦ – ١٣:٥٧ / شماره خبر: ١٦٦٧١٧ / تعداد نمايش: 625 برای این خبر نظری ثبت نشده است نام : ايميل :  *نظرات : متن تصویر را وارد کنید:   …در حال ثبت نظر  نظر شما نام : ايميل :  *نظرات : متن تصویر را وارد کنید: خطا! متن تصویر را اشتباه وارد کرده اید.   …در حال ثبت نظر  

خروج


لینک منبع مطلبکپی برداری از متن، شکل و ساختار و زمینه فعالیت این پایگاه اینترنتی ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.