راه اندازی بخش NICU بیمارستان امیرالمومنین تهران و فرهیختگان در آینده‌ای نزدیک - تعیین و ارتقاء سطح دانش تخصصی و مهارتی جهت معادل سازی سوابق علمی و شغلی افراد

راه اندازی بخش NICU بیمارستان امیرالمومنین تهران و فرهیختگان در آینده‌ای نزدیک

دکتر محسن نفر معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی به همراه دکتر سید علی ابطحی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران و جمعی از مدیران حوزه علوم پزشکی از بیمارستان امیرالمومنین (ع) تهران بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر نفر پس از بازدید از بخش‌های مختلف این بیمارستان در جلسه‌ای که با حضور هیأت رئیسه بیمارستان، استادان و دانشجویان برگزار شد، گفت: امکانات موجود در دانشگاه آزاد اسلامی مناسب است و باید به شکل بهینه از این امکانات استفاده کرد.

وی با تأکید بر اینکه از قوانین دست و پاگیر و خود نوشته پرهیز کنید، گفت: رعایت بحث های هیات ممیزه مرکزی در دانشگاه آزاد اسلامی مانند دانشگاه های علوم پزشکی سراسری است و ما قوانین بیشتری نسبت به آن نداریم.

دکتر نفر در خصوص تفاوت دانشگاه آزاد اسلامی با سایر دانشگاه های علوم پزشکی سراسری گفت: قوانین بر خلاف تصور شما، در دانشگاه آزاد اسلامی، نسبت به دانشگاه های سراسری محدود تر و ساده تر است. بنابراین همت مسئولان بیمارستان را برای ارتقاء امر آموزش، پژوهش و درمان نیاز داریم.

معاون علوم پزشکی نوید راه اندازی بخش NICU بیمارستان امیر المومنین (ع) تهران و بیمارستان سیصد تختخوابی فرهیختگان را داد و گفت: امیدواریم به خواست خداوند متعال ظرف سه چهار ماه آینده شاهد راه اندازی بیمارستان فرهیختگان تهران باشیم. با راه اندازی بیمارستان فرهیختگان در کنارِ بیمارستان های بوعلی و امیرالمومنین (ع) شرایط مناسب تری در خصوص آموزش بالینی دانشجویان فراهم می شود.

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی افزود: من اعتقاد دارم دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به دلیل پرداخت هزینه تحصیلشان، دلسوزتر عمل کرده و بیشتر درس می خوانند.


لینک منبع مطلبکپی برداری از متن، شکل و ساختار و زمینه فعالیت این پایگاه اینترنتی ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.