20 میلیارد تومان برای توسعه فناوری اطلاعات / کاهش مدارس نمونه دولتی - تعیین و ارتقاء سطح دانش تخصصی و مهارتی جهت معادل سازی سوابق علمی و شغلی افراد

20 میلیارد تومان برای توسعه فناوری اطلاعات / کاهش مدارس نمونه دولتی

معاون آموزش متوسطه وزیرآموزش و پرورش:

20 میلیارد تومان برای توسعه فناوری اطلاعات / کاهش مدارس نمونه دولتی

معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه 20 میلیارد تومان برای توسعه فناوری اطلاعات در آموزش و پرورش اختصاص یافته است، از سیاست کاهش مدارس نمونه دولتی خبر داد.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش به نقل از خبرگزاري فارس، علی زرافشان در خصوص «هوشمند سازی مدارس»، اظهار داشت: بخشی از بودجه هوشمندسازی مدارس ابلاغ شده است.

وی ادامه داد: اعتباری برابر با 20 میلیارد تومان نیز برای توسعه فناوری اطلاعات در آموزش و پرورش اختصاص یافته است که در حال پیگیری برای دریافت آن هستیم که این اعتبار به هوشمندسازی مدارس نیز اختصاص دارد.

معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش در خصوص «فعالیت مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی»، خاطرنشان کرد: سیاست آموزش و پرورش در چند سال گذشته، برگرداندن مدارس نمونه به معیارهای علمی بوده است.

زرافشان اضافه کرد: برای مثال در مدارس استعدادهای درخشان باید از 100 دانش‌آموز، 2 درصد برای این مدارس انتخاب شوند که در بعضی از نقاط این میزان 25 درصد است.

وی با اشاره به فعالیت مدارس نمونه دولتی، تصریح کرد: در  خصوص این مدارس نیز سیاست، کاهش مدارس بوده و حفظ مدارس با کیفیت و حذف مدارس بی‌کیفیت مدنظر است.


لینک منبع مطلبکپی برداری از متن، شکل و ساختار و زمینه فعالیت این پایگاه اینترنتی ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.