هدف اصلی نظام سلامت ارایه خدمات به مردم است / باید ارباب رجوع را ولی نعمت خود بدانیم - تعیین و ارتقاء سطح دانش تخصصی و مهارتی جهت معادل سازی سوابق علمی و شغلی افراد

هدف اصلی نظام سلامت ارایه خدمات به مردم است / باید ارباب رجوع را ولی نعمت خود بدانیم

قائم مقام وزیر بهداشت در مراسم تکریم و معارفه رئیس و سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کرمان: هدف اصلی نظام سلامت ارایه خدمات به مردم است / باید ارباب رجوع را ولی نعمت خود بدانیم

قائم مقام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: استان کرمان توانایی و شایستگی رسیدن به بالاترین سطوح آموزشی، پژوهشی و خدمات را بدون نیاز به استان‌های دیگر دارد.

به گزارش وبدا، دکتر ایرج حریرچی در مراسم تکریم و معارفه رئیس و سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیان این مطلب افزود: دکتر حق دوست از این پس به عنوان معاون هماهنگی، برنامه‌ریزی و راهبردی وزیر بهداشت از مهم‌ترین و استراتژیک‌ترین معاونت‌های وزارت بهداشت، مشغول به فعالیت می‌شود.

وی با معرفی حمیدرضا رشیدی‌نژاد به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: امیدواریم روند موفقیت‌های دانشگاه علوم پزشکی کرمان از این پس با شدت بیشتری ادامه یافته و رتبه‌های بیشتری برای دانشگاه کرمان حاصل شود.

قائم مقام و معاون کل وزارت بهداشت با اشاره به نکات کلیدی و مورد تاکید در ضمیمه احکام وزرا از سوی رئیس جمهور اظهار داشت: در این ضمیمه بر ارتقای سلامت نظام اداری، شفافیت مالی و فراهم‌آوری فرصت برابر برای همه افراد تأکید شده است.

دکترحریرچی با تاکید بر شایسته سالاری به عنوان معیار انتخاب مدیران، در عین حال تاکید کرد: ما باید ارباب رجوع را ولی نعمت خود بدانیم، چرا که بیمارستانها برای خدمت رسانی به مردم ایجاد شده اند و همچنین خانه های بهداشت و دانشکده ها برای مردم و رسیدن به غایت سلامت ایجاد شده اند.

قائم مقام وزیر بهداشت در ادامه گفت: افتخار می کنیم ادبیات علمی روز دنیا در ضمیمه احکام رئیس جمهور در حوزه سلامت آمده است که همان ارائه خدمات جامع و همگانی سلامت مبتنی بر مراقبت های اولیه سلامت و سطح بندی خدمات تشخیصی و درمانی است.

وی در پایان گفت: امیدواریم با همکاری یکدیگر بتوانیم شرایط خوبی را در کشو ر برای سلامت مردم فراهم کنیم./131/205 نسخه چاپي ارسال به دوست چهارشنبه ٥ مهر ١٣٩٦ – ٠٨:٥٧ / شماره خبر: ١٦٦٥٩٥ / تعداد نمايش: 476 برای این خبر نظری ثبت نشده است نام : ايميل :  *نظرات : متن تصویر را وارد کنید:   …در حال ثبت نظر  نظر شما نام : ايميل :  *نظرات : متن تصویر را وارد کنید: خطا! متن تصویر را اشتباه وارد کرده اید.   …در حال ثبت نظر  

خروج


لینک منبع مطلبکپی برداری از متن، شکل و ساختار و زمینه فعالیت این پایگاه اینترنتی ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.