فعالیت 100 درصدی بیمارستان های دولتی در ایام عاشورا و تاسوعا / داروخانه‌های بیمارستان‌ ها و داروخانه ‌های شبانه ‌روزی در سراسر کشور در روزهای تعطیل فعال خواهند بود - تعیین و ارتقاء سطح دانش تخصصی و مهارتی جهت معادل سازی سوابق علمی و شغلی افراد

فعالیت 100 درصدی بیمارستان های دولتی در ایام عاشورا و تاسوعا / داروخانه‌های بیمارستان‌ ها و داروخانه ‌های شبانه ‌روزی در سراسر کشور در روزهای تعطیل فعال خواهند بود

معاون درمان وزارت بهداشت اعلام کرد: فعالیت 100 درصدی بیمارستان های دولتی در ایام عاشورا و تاسوعا / داروخانه‌های بیمارستان‌ ها و داروخانه ‌های شبانه ‌روزی در سراسر کشور در روزهای تعطیل فعال خواهند بود معاون درمان وزارت بهداشت با بیان اینکه تمام بیمارستان های دولتی به صورت 100 درصدی فعالیت خود را در ايّام عاشورا و تاسوعا ادامه خواهند داد، گفت: پزشکان متخصص مقیم در این ایام برای دسترسی مردم به خدمات درمانی به صورت 24 ساعته در بیمارستان حضور خواهند داشت.

دکتر قاسم جان بابایی در گفت و گو با وبدا، درخصوص ارائه خدمات درمانی در ایام عزاداری عاشورا و تاسوعا، گفت: در ایام تعطیل عزاداری حسینی، تمام بیمارستان های دولتی با تمام پتانسیل موجود، فعالیت خود را ادامه خواهند داد و طی برنامه ریزی های انجام شده نیروی انسانی و کادر درمانی کافی در بیمارستان ها حضور خواهند داشت.

معاون درمان وزارت بهداشت افزود: پزشکان متخصص مقیم در این ایام برای دسترسی مردم به خدمات درمانی به صورت 24 ساعته در بیمارستانها حضور خواهند داشت.

وی خاطرنشان کرد: همچنین بخش اورژانس بیمارستان ها و اورژانس 115 سراسر کشور برای خدمت رسانی هر چه سریع تر به مصدومان و بیماران احتمالی و عزاداران حسینی فعالیت کامل و ویژه خواهند داشت و لذا مردم در صورت نیاز به اقدامات اورژانسی می توانند با 115 تماس بگیرند.

دکتر جان بابایی تصریح کرد: داروخانه‌های بیمارستان‌ ها و داروخانه ‌های شبانه ‌روزی در سراسر کشور نیز در روزهای تعطیل فعال خواهند بود و تمام بیمار ستان های دولتی موظف به پذیرش بیماران هستند.

وی در پایان از همه همکاران اورژانس 115، پزشکان، پرستاران و کادر درمان برای پوشش خدمات درمانی در ایام عزاداری اباعبدالله حسین (ع) قدردانی کرد. /207 نسخه چاپي ارسال به دوست پنج شنبه ٦ مهر ١٣٩٦ – ١٠:٢٧ / شماره خبر: ١٦٦٦٦٢ / تعداد نمايش: 493 برای این خبر نظری ثبت نشده است نام : ايميل :  *نظرات : متن تصویر را وارد کنید:   …در حال ثبت نظر  نظر شما نام : ايميل :  *نظرات : متن تصویر را وارد کنید: خطا! متن تصویر را اشتباه وارد کرده اید.   …در حال ثبت نظر  

خروج


لینک منبع مطلبکپی برداری از متن، شکل و ساختار و زمینه فعالیت این پایگاه اینترنتی ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.