توسعه ، تعمیق و نهادینه سازی اقامه نماز جماعت از اولویت های اصلی آموزش و پرورش است - تعیین و ارتقاء سطح دانش تخصصی و مهارتی جهت معادل سازی سوابق علمی و شغلی افراد

توسعه ، تعمیق و نهادینه سازی اقامه نماز جماعت از اولویت های اصلی آموزش و پرورش است

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش کردستان :

توسعه ، تعمیق و نهادینه سازی اقامه نماز جماعت از اولویت های اصلی آموزش و پرورش است

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش کردستان گفت : توسعه ، تعمیق و نهادینه سازی اقامه نماز جماعت از اولویت های اصلی آموزش و پرورش است .

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان کردستان، حجت الله نریمانی در نشست هماهنگی توانمندسازی ائمه جماعت مدارس استان، ضمن تشکر از دستگاه‌های فرهنگی استان به ویژه مرکز بزرگ اسلامی درهمراهی و همکاری با آموزش و پرورش در تربیت دینی دانش آموزان و جذب ائمه جماعت مدارس گفت: توسعه، تعمیق و نهادینه سازی اقامه نماز جماعت از اولویت های اصلی آموزش و پرورش است .

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش در سنوات قبل جزو دستگاه های برتر در بحث اقامه نماز جماعت بوده است، اظهاركرد: باتوجه به حجم و پیچیدگی آسیب‌های اجتماعی درحوزه تربیت دینی، ضروری است دوره های آموزشی ویژه ای در راستای اهداف آموزش و پرورش برای ائمه جماعت جذب شده  ، برگزار شود .

حجت الاسلام منتظری مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور از تلاش های ارزشمند آموزش و پرورش و نقش حساس آن در تربیت نیروی انسانی، ضمن اعلام آمادگی جهت هرگونه همکاری گفت: همکاری این دو نهاد فرهنگی و اثرگذار باید بیشتر از پیش توسعه یابد.


لینک منبع مطلبکپی برداری از متن، شکل و ساختار و زمینه فعالیت این پایگاه اینترنتی ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.