برگزاری آزمون آنلاین طرح توانمندسازی مربیان نهضت سواد آموزی در خراسان جنوبی - تعیین و ارتقاء سطح دانش تخصصی و مهارتی جهت معادل سازی سوابق علمی و شغلی افراد

برگزاری آزمون آنلاین طرح توانمندسازی مربیان نهضت سواد آموزی در خراسان جنوبی

مجتبی ابراهیمی از برگزاری آزمون آنلاین طرح توانمندسازی مربیان نهضت سواد آموزی در جهاددانشگاهی خراسان جنوبی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی، مجتبی ابراهیمی مدیر آموزش و برنامه ریزی جهاددانشگاهی استان اظهار کرد: خروجی این دوره آموزشی که طبق تفاهم نامه همکاری با جهاددانشگاهی برگزار می‌شود در طول تحصیل ارزیابی می‌گردد تا میزان کارایی و اثربخشی آن برای مربیان و معلمان مشخص شود.
وی کیفیت برگزاری آزمون در مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت جهاددانشگاهی استان را از لحاظ فضای فیزیکی و تجهیزات بسیار مناسب خواند و گفت: با توجه به بازخورد، نظرسنجی و درصد قبولان می‌توان کیفیت آموزش و سطح سوالات آزمون پایانی را در آینده تعیین نمود.
ابراهیمی برگزاری آزمون آزمایشی برای فراگیران این دوره را در کاهش استرس و آمادگی برای شرکت در آزمون نهایی را مفید اعلام کرد و افزود: برگزاری آزمون پایانی این دوره برای 250 نفر تا مهرماه سال جاری ادامه دارد و به قبول شدگان در این دوره گواهینامه صلاحيت حرفه‌اي معتبر با عنوان فنون و مهارت‌هاي تدريس به مدت 126 ساعت اعطا می شود.
وی تاکید کرد: با عنایت به منویات مقام معظم رهبری و توجه ایشان به حوزه سوادآموزی، تلاش بر این است با برگزاری این دوره‌ها و برنامه‌های عملیاتی در این حوزه، بی سوادی را ریشه کن کنیم.
گفتنی است، آزمون آنلاین توانمندسازی آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی در نوبت صبح و عصر در مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت شماره 1 جهاددانشگاهی خراسان جنوبی برگزار شد.


لینک منبع مطلبکپی برداری از متن، شکل و ساختار و زمینه فعالیت این پایگاه اینترنتی ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.