به همت سازمان جهاددانشگاهي يزد صورت گرفت؛ آموزش مهارت‌هاي كارآفريني به 400 مددجوي يزدي در مشهد مقدس - تعیین و ارتقاء سطح دانش تخصصی و مهارتی جهت معادل سازی سوابق علمی و شغلی افراد

به همت سازمان جهاددانشگاهي يزد صورت گرفت؛ آموزش مهارت‌هاي كارآفريني به 400 مددجوي يزدي در مشهد مقدس

معاون آموزشي سازمان جهاددانشگاهي استان يزد از برگزاري دوره‌هاي آموزشي كسب مهارت‌هاي كارآفريني جهت مددجويان كميته امداد استان در مشهد مقدس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی استان یزد، مهدی دهقان چالشتری در اين باره تصريح كرد: اين دوره‌هاي آموزشي در راستاي ترویج فرهنگ و مهارت‌های لازم برای کسب و کار و کارآفرینی و به همت معاونت آموزشي جهاددانشگاهي يزد براي ۴۰۰ نفر از مددجويان جویای کار استان در مشهد مقدس از یکم مهر ماه آغاز شده است و  تا 15 مهرماه ادامه می یابد.
وی با اشاره به این که دوره‌هاي آموزشی مذكور با حمایت و نظارت کمیته امداد امام خمینی(ره) استان در حال برگزاري است، خاطرنشان كرد: در اين دوره‌هاي آموزشي از دانش و تجربيات اساتید دانشگاهی در حوزه‌هاي استعدادیابی شغلی و کارآفرینی بهره‌ گرفته مي‌شود.
دهقان چالشتری هدف از برگزاری دوره‌های کارآفرینی را ایجاد آمادگی کارآموزان به منظور اشتغال و تقویت روحیه خودباوری و خود اتکایی در مددجويان عنوان کرد.
وی اظهار كرد: ارتقای دانش مددجویان، آشنایی با روش‌های کارآفرینی، پیشگیری از مشکلات و ریسک‌های اقتصادی، اصول و مباني کارآفريني، فنون مذاکره و بازاريابي، خلاقيت و نوآوري، پرورش ايده کسب و کار، آموزش تدوين طرح کسب و کار، قيمت‌گذاري و فروش کالا و خدمت، اصول تبليغات و فروش از موارد مطرح شده در این دوره‌های آموزشی است.
به گفته معاون آموزشي جهاددانشگاهي استان در پايان اين دوره‌هاي آموزشي به شرکت‌کنندگان، گواهينامه معتبر آموزشي از سوي اين نهاد اعطا خواهد شد.


لینک منبع مطلبکپی برداری از متن، شکل و ساختار و زمینه فعالیت این پایگاه اینترنتی ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.