انعقاد تفاهم نامه همکاری بین اداره کل پدافند غیرعامل استانداری و جهاددانشگاهی استان گیلان - تعیین و ارتقاء سطح دانش تخصصی و مهارتی جهت معادل سازی سوابق علمی و شغلی افراد

انعقاد تفاهم نامه همکاری بین اداره کل پدافند غیرعامل استانداری و جهاددانشگاهی استان گیلان

تفاهم‌نامه همکاری در حوزه آموزشی بین جهاددانشگاهی استان گیلان و اداره کل پدافند غیرعامل استانداری منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی استان گیلان، در دیدار مهندس جمشید رسایی رییس جهاددانشگاهی استان و مهندس امیر مرادی مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری گیلان، تفاهمنامه همکاری های آموزشی به امضای دو طرف رسید.
دو طرف در این دیدارکه اول مهرماه و در دفتر مرکزی سازمان جهاددانشگاهی استان گیلان صورت گرفت، به منظور ارتقای سطح دانش و آموزش‌های عمومی و تخصصی در دستگاه‌های اجرایی و ادارات و تشکلات مختلف در حوزه پدافند غیرعامل، تفاهم‌نامه همکاری برای مدت دو سال امضا کردند.
از موضوعات این تفاهم نامه می توان به همکاری‌ در برگزاری همایش‌ها و کارگاه‌های آموزشی تخصصی پدافند غیرعامل و همچنین برنامه‌ریزی و اجرای دوره‌های آموزشی کوتاه‌مدت در حوزه پدافند غیرعامل اشاره کرد.
مشاوره و اجرای طرح‌های آموزشی در حوزه پدافند غیرعامل و تهیه جزوات آموزشی برای دستگاه‌های اجرایی با رعایت الزامات پدافند غیرعامل، برخی دیگر از اهداف این تفاهم‌نامه به شمار می‌رود.
در این نشست، علاوه بر رییس جهاددانشگاهی استان و مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری گیلان، معاون آموزشی سازمان جهاددانشگاهی استان گیلان و تنی چند از مدیران و کارشناسان جهاددانشگاهی گیلان و اداره کل پدافند غیرعامل استانداری گیلان نیز حضور داشتند.


لینک منبع مطلبکپی برداری از متن، شکل و ساختار و زمینه فعالیت این پایگاه اینترنتی ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.