بازدید هیات وزارت آموزش و تحقیقات دولت فدرال آلمان از مرکز تربیت مربی - تعیین و ارتقاء سطح دانش تخصصی و مهارتی جهت معادل سازی سوابق علمی و شغلی افراد

بازدید هیات وزارت آموزش و تحقیقات دولت فدرال آلمان از مرکز تربیت مربی

به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی وحرفه ای ، روز یکشنبه دوازدهم آذرماه سالجاری  اریش رینهولد رئیس مرکز اطلاعات برای تبرید ، تهویه مطبوع وفن آوری انرژی (IKKE GMBH)به همراه کارستن برمن  رئیس انجمن آموزش وپرورش فنی وحرفه ای آلمان ( GBB ) ، درک کوکو مدیر موسسه تحقیقات طراحی های ابتکاری وپیشگیری (FIAP  EV  ) و سهراب افشار هماهنگ کننده پروژهGBB ) ( از مرکز تربیت مربی بازدید کردند.

بنابراین گزارش در ابتدای این دیدار در نشستی که با حضور رئیس و مسئولان مرکز تربیت مربی و  همچنین مدیر کل نظارت ، بهسازی وهدایت شغلی سازمان در سالن کنفرانس ریاست و با هدف ترویج همکاری ایران وآلمان در زمینه توسعه آموزش وصلاحیت حرفه ای تهویه مطبوع و تبرید برگزار شد ، حسن عزیزی رئیس مرکز ضمن خیر مقدم وخوش آمد گویی به معرفی وتشریح فعالیت های مرکز تربیت مربی پرداخت .

رئیس مرکز تربیت مربی همچنین با مهم دانستن این دیدار افزود : در کشور ما ، دو پدیده وجود دارد یکی بالا بودن یک پارامتر به نام شدت انرژی در مرحله تولد ودیگری پایین بودن راندمان انرژی تجهیزات که هر دوی این نقیصه ها در مقاطع مختلف با مبحث آموزش قابل حل می باشد .

حسن عزیزی همچنین گفت : بر این اساس ، پیشنهاد ما این است که در این خصوص طرح موضوع شود برای مدیران و برنامه ریزان صنفی وهمچنین انتقال فناوری آموزشی به کشور ما صورت پذیرد به صورتیکه این آموزش ها انعطاف پذیر وسیستماتیک باشد

رئیس مرکز تربیت مربی در ادامه بیان داشت : ازجمله همکاری های مشترک که می توان در این خصوص انجام داد برگزاری سمینارهای آموزشی تخصصی مشترک برای صنعتگران وبرگزاری مسابقات مهارتی در سطوح مختلف  می باشد .

در ادامه اریش رینهولد رئیس مرکز اطلاعات برای تبرید ، تهویه مطبوع وفن آوری انرژی ضمن تشکر از هماهنگی جهت این دیدار به تشریح اهداف این بازدید پرداخت .

وی از جمله اهداف این نشست را آشنایی هر دو کشور در خصوص موضوع دیدار بیان دانست وافزود : از جمله مهمترین هدف این بحث ، آموزش در حوزه انرژی واستفاده از امکانات تخصصی وآموزشی کشور آلمان جهت انتقال تجربیات به جامعه هدف مربیان وکارشناسان  کشور ایران در این مقوله می باشد .

عزیزی در خاتمه انتقال تجربیات ودانش از سوی دو کشور را از جمله مهمترین برنامه های آتی دانست .

 در این دیدار میهمانان از دپارتمان های CNC   تاسیسات والکترونیک مرکز بازدید کردند .

همچنین بخوانید : نتایج دومین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

تاریخ درج خبر : دوشنبه ١٣ آذر ١٣٩٦ | ساعت درج خبر : ١٠:٥٠ | تعداد نمایش خبر : 129

لینک منبع مطلب


کلمات کلیدی


کپی برداری از متن، شکل و ساختار و زمینه فعالیت این پایگاه اینترنتی ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.