سئوالات متداول
ثبت نام شروع شد

سئوالات متداول

گواهینامه مشاغل و حرف چیست؟

✓ این گواهینامه سوابق آموزشی شما (دوره های آموزشی- دوره های ضمن خدمت و…) را تجمیع و استاندارد میکند.

✓ این گواهینامه میتواند جایگزین مناسبی برای رزومه کاری و تکمیل آن به صورت یکپارچه باشد.

✓ به جای اینکه گواهینامه های متعددی در زمینه های مختلف را به مراکز شغلی ارائه کنید، میتوانید یک گواهینامه جامع تر (گواهینامه مشاغل و حرف) را ارائه کنید، هم زیباتر، هم تجمیع شده و هم قابلیت مطالعه راحت تر

 

گواهینامه مشاغل و حرف:

✓ گواهینامه مشاغل در واقع اثبات کننده این است که افراد توانایی هایی ثبت شده دارند و میتوانند آن را یکجا و در قالب یک گواهینامه ارائه کنند، این گواهینامه قابل استفاده در برخی شرکتها و کارخانجات نسبت به استانداردها است.

✓ گواهینامه مشاغل و حرف جلوگیری میکند از اتفاق بی ارزشی به نام مدرک فروشی غیر قانونی و جعلی و رویکرد افراد را به مدارک غیر قانونی و جعلی کم میکند.

✓ گواهینامه مشاغل و حرف طبق ساعت هایی که افراد آموزش دیده اند صادر می شود و این یعنی سازماندهی ساعت های آموزشی در یک چهار چوب.

✓ گواهینامه مشاغل و حرف را در بعضی شرکت ها و کارخانجات به عنوان ارتقاء شغلی یا مهارتی قبول میکنند و یا به عنوان طی کردن دوره های عرضی.

 

چرا گواهینامه مشاغل و حرف؟

با تبدیل سوابق شغلی و عملی پرسنل خود به گواهینامه مشاغل و حرف، سطح علمی و عملی شرکت را ارتقاء داده و ارزش و اعتبار مجموعه خود را بالا ببرید.

به عنوان مثال فردی در شرکت یا کارخانه ای با مدرک غیر مرتبط مشغول به کار است اما تخصص وی در حد مهندسی می باشد، میتوانید با معادل سازی سوابق کاری و تخصصی خود گواهینامه مشاغل و حرف هم جایگاه شغلی خود را تثبیت و ارتقاء دهد و هم وجهه آن مجموعه را در تجارت مناقصات با ارائه رزومه بالا ببرد.

 

 

صفحات مرتبط ذیل را هم مطالعه نمایید….


درخواست مشاوره رایگان
دپارتمان ها
فنی و مهندسی
زبان
مدیریت
علوم طبیعی
طب سنتی
علوم انسانی
علمی کاربردی
هنر

کپی برداری از متن، شکل و ساختار و زمینه فعالیت این پایگاه اینترنتی ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.

منو
بالا
ثبت نام