کالج ارتباطات لندن
ثبت نام شروع شد

کالج ارتباطات لندن

مجموعه ای از دوره های کارشناسی شامل  موضوعاتی مانند روزنامه نگاری، تبلیغات، روابط عمومی و نشر، عکاسی، فیلم، تلویزیون و صدا، ارتباطات گرافیکی، تصویر و ارتباطات بصری، انیمیشن، بازی، مدیریت طراحی، فضاهای مارکدار و تعاملی و طراحی اطلاعات  دانشجو می پذیرید .

دوره های تحصیلات تکمیلی و دوره های گواهینامه تحصیلات تکمیلی، تفکر و تحولات جدید در طراحی و طراحی رسانه های گرافیکی، تعامل و طراحی تجربه خدمات، عکاسی، فیلمنامه، فیلم و تلویزیون، روابط عمومی و روزنامه نگاری زندگی، واقعیت مجازی (VR)، جلوه های بصری (VFX) و طراحی بازی. شما توسط یک انجمن الهام بخش از دانشگاهیان با تجربه، متخصصین فنی و تمرین کنندگان تحسین می شوید.

رئیس کالج

ناتالی برت از ژانویه سال 2013 رئیس کالج و معاون برنامه نویسی دانشگاه هنرهای لندن (UAL) بوده است. او قبلا دین کالج در کالج هنرهای کمبریول بود و دارای بیش از 20 سال تجربه در بخش آموزش عالی در هر دو سطح ملی و بین المللی فعالیت داشته است .

همچنین بخوانید : دانشگاه صنعتی امیرکبیر

تقاضای جهت وارد شدن به دانشگاه کارلج ارتباطات

اگر علاقه مند به تحصیل در مقطع کارشناسی (به عنوان مثال BA، BSc، BEng یا LLB) در دانشگاه ارتباطات لندن هستید ، باید شرایط لازم برای ورود به دانشگاه را داشته باشد.

شاریاط را یک به یک ذکر می کنیم : اینها یک راهنمایی بسیار ساده جهت ورود به دانشگاه می باشد ، البته بعضی از دوره ها شرایط اختصاصی جداگانه ای دارند که بر حسب نوع رشته متفاوت است .

جهت ورود باید موارد زیر رعایت شود :

  • دیپلم کالج فناوری (2 سال) (پیش دانشگاهی) با نمره حداقل 14
  • دیپلم دبیرستان 3 ساله (دیپلم – نام دبیرستان و نوع رشته نظری یا کارودانش) (پیش دانشگاهی) با نمره حداقل 14
  • مدرک کاردانی با نمره حداقل 14
  • یک رشته پایه بین المللی شناخته شده از مدرسه انگلستان تحت برنامه آموزشی معتبر در انگلستان باشد . این یکی از مهمترین ظرایط جهت ورود به دانشگاه می باشد که بین 60٪ تا 65٪
    • مقاطع پایه ای یا بین المللی  که مدرک آنها قابل ترجمه باشد  – با بررسی مدارک و ترجمه آنها می توان آن مدارک را به دانشگاه ارائه کرد .

مدارک تحصیلی بوسیله دانشگاه ارتباطات لندن از سوی وزارت آموزش و پرورش ایران به رسمیت شناخته شده باشد.

کلاس های آماده سازی برای  ورود به دانشگاه

کالج ارتباطات ، کالج بین المللی کاپلان لندن، گواهینامه پایه را ارائه می دهد که با دریافت این مدرک می توان لیسانس را دریافت کرد .

الزامات زبان انگلیسی

برای ورود به دانشکاه داشتن حتمی یکی از دوره های زبان مانند تافل ، تولیمو و غیره الزامی است . در صورت نداشتن مدرک بعد از ثبت نام 6 ماه فرصت داده می شود که مدرک خود را دریافت کنید و به دانشگاه ارائه دهید.

مجموعه ها و سخنرانی ها

کالج ارتباطات لندن دارای فضای نمایشگاهی گسترده، استودیو های عکاسی و تلویزیونی، اتاق های تاریک، رسانه های تعاملی و مجموعه های انیمیشن، پخش اخبار و چاپ مجلات و همچنین چاپ تخصصی، چاپ، کاردست های کاغذی و قلم چاپ است.

 

بورسیه تحصیلی برای دانشجویان خارجی

در صورتی که خود دانشگاه دانشجویی را بورسیه کند بطور کامل تمام هزینه های تحصیلی را پرداخت می کند .. این هزینه ها شامل : هزینه های تحصیلی ، ایاب و ذهاب و هزینه های خوابگاهی می باشد . این پرداخت و بورسیه کردن برای مقاطع مختلف متفاوت می باشد .  یکی از روش های دریافت بورس تحصیلی داشتن نمره بالا و همچنین کسب نمرات در آزمون های کالج می باشد .

 

دانشجویان آمریکایی و اروپایی:

کشور های عضو شینگن و کشور آمریکا نیازی به تاییدیه دانشگاه جهت دریافت ویزا ندارند و البته باید درخواست به دانشگاه بدهند ولی نیازی به دریافت این مجوز نیست .

دانشجویان کشور های آسیایی و افریقایی ( عضو اتخادیه اروپا نباشد )

این دانشجویان ابتدا باید تاییدیه ورودی را از کالج ارتباطات لندن دریافت کرده سپس در صورت قبولی در آزمون ورودی اولیه خود دانشگاه برای این افراد دعوت نامه می فرستند که باید با سفارت هماهنگ کرده و پس از دریافت ویزای دانشجویی اقدامات اولیه را جهت ورود به دانشگاه مانند ترجمه مدارک تحصیلی و شناسایی و غیره را انجام داد .

 

یکی از افتخارات دانشکده ارتباطات لندن این است که بدون در نظر گرفتن سطح تحسیلی والدین و یا نفوذ و ثروت سرپرستان دانشجویان انها را در دانشگاه ثبت نام می کند.


دریافت فایل PDF
کالج ارتباطات لندن
میانگین امتیاز : 1


جهت اخذ مدرک معادل (دیپلم/فوق دیپلم/لیسانس/فوق لیسانس/دکتری) دررشته موردنظر درکمتراز10روز بااستعلام معتبر کلیک کنید.

برچسب ها


دیدگاه ها

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل و شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

درخواست مشاوره رایگان
دپارتمان ها
فنی و مهندسی
زبان
مدیریت
علوم طبیعی
طب سنتی
علوم انسانی
علمی کاربردی
هنر

دانشگاه هنگ‌ کنگ
کالج کینگ لندن (انگلیس)

کپی برداری از متن، شکل و ساختار و زمینه فعالیت این پایگاه اینترنتی ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.

منو
بالا
ثبت نام