دانشگاه نیویورک
ثبت نام شروع شد

دانشگاه نیویورک

دانشگاه نیویورک

دانشگاه نیویورک در جهان به عنوان یک مرکز علمی جهانی، بین المللی مهم برای طالبان علم شناخته شده  است. دانشگاه نیویورک یک انتخاب فوق العاده برای دانشجویان بین المللی  می باشد. دانشگاه نیویورک یک دانشگاه خصوصی در شهر نیویورک و ایالت نیویورک است که سال تاسیس ان به سال ۱۸۳۱ میلادی باز می گردد. این دانشگاه بزرگترین دانشگاه خصوصی ایالات متحده آمریکا است. ساختمان های دانشگاه نیویورک با بیش از 40،000 دانشجو، در سراسر نیویورک ، از مرکز شهر منهتن تا قلب روستای گرینویچ و حتی مرکز شهر بروکلین دانشجو دارد و افراد می توانند براحتی به این دانشگاه بیایند. یکی از شهرهای پیشرو در ارائه ایده و پر انرژی ایالت متحده، محله های تاریخی شهر نیویورک است  که با پرورش نسلی از نویسندگان، نوازندگان، هنرمندان و روشنفکران همه را جذب کرده است.

مدیریت اصلی در دانشگاه بزرگ نیویورک

تیم مدیریت دردانشگاه نیویورک با انجام مأموریت آموزشی و تحقیقاتی  خود در این دانشگاه مشغول هستند. برای پیشرفت چشم انداز آینده دانشگاه و حفظ خط مشی در دانشگاه سطح عالی تحصیلی ارائه می شود.
بخش عمده و واحدهای اداری  می تواند در یک چارچوب سازمانی تحت مدیریت  دفتر هیئت مدیره دانشگاه کنترل می شود. اندرو هامیلتون شانزدهمین رئیس دانشگاه وهمچنین ریاست فعلی دانشگاه نیویورک را بر عهده دارد. مدیریت هامیلتون، معاون شیمیدان، محقق و همکار انجمن سلطنتی، در ژانویه سال 2016 نامیده شد.

همچنین بخوانید : دانشگاه دلفت (هلند)

بورسیه و کمک هزینه تحصیل در دانشگاه نیویورک:

دانشگاه نیویورک با داشتن امکانات مالی زیاد می توانند تعداد زیادی از دانشجویان خود را بورسیه کند. علاوه بر اینکه می تواند آنها را بورس کند می تواند کمک هزینه تحصیلی هم برای آنها فراهم آورد تا بتوانند در مقاطع مختلف تحصیلی به درس خود نیز ادامه دهند . برای دریافت این کمک هزینه، یکسری محدودیت هایی نظیر نمرات خوب و مشابه این برای دانشجویان در نظر گرفته شده است. همچنین هزینه زندگی، خوابگاه و خورد و خوراک به عهده خود دانشجو می باشد.

 

شرایط پرداخت هزینه ها برای دانشجویان ایرانی :

در دانشگاه نیویورک آمریکا دانشجویان ایرانی در به‌طور تقریبی طی یک دوره چهارساله تحصیلی، 250 هزار دلارهزینه برای تحصیل و 200 هزار دلار برای زندگی در آمریکا هزینه می‌کنند. این هزینه ها برا دانشجویان ایرانی حتی تا 600 هزار دلار هم می رسد.

 

کارشناسی و کارشناسی ارشد :

بیشتر دانشجویان ایرانی که در دانشگاه نیویورک آمریکا درس می خوانند در رده نخست تحصیل در بالاترین مقاطع تحصیلی مشغول هستند. حدود 60 درصد آنها در مقطع دکترا، 35 درصد در مقطع کارشناسی ارشد و حدود 5 درصد هم در مقطع کارشناسی مشغول به تحصیل می باشند.

 

راه های ورود به دانشگاه نیویورک:

مشکل اصلی در سر راه دانشچویان ایرانی ، مشکلات سیاسی پیش آمده بین دوکشور ایران و آمریکا می باشد که با توجه به دستور جدید ریاست جمهور آمریکا دریافت ویزا برای دانشجویان بسیار مشکل شده است . اما بعد از اخذ ویزا می توان با استفاده از نمره بالا در آزمون های تافل یا ILTS راه خود را برای ورود به دانشگاه هموار کنند . بخش های عالی دانشگاه و واحد هایی که به آنها گزارش عملکرد می دهند عبارتند از:
• واحدهای پیشرو در امور درسی
• معاون اجرایی رئیس دانشگاه
• توسعه دانشگاه و روابط فارغ التحصیلان
• روابط دانشگاهی و امور عمومی
• مشاور روابط عمومی
• سازگاری و مدیریت ریسک
• ایجاد فرصت های برابر

 

 

ویزاهای مختلف دانشجویی در آمریکا شامل :

ویزای 1F  :معروف ترین ویزای دانشجویی در کشور  آمریکا ویزای 1F است. دانشجویان متقاضی تحصیل در کالج و دانشگاه های آمریکا باید برای دریافت این ویزا اقدام کنند. دانشجویان خارجی می توانند برای  همسر و فرزند زیر ۲۱ سال خود نیز درخواست ویزای (2F) در خواست دهند. این نوع ویزا اصولا برای دوره های تحصیلی طولانی مدت بیش از ۶ ماه می باشد. ویزای 1M:شرایط کلی ویزای 1M مانند ویزای 1F است؛ اما تنها تفاوتی که ویزای1 M  دارد این است که فقط برخی از رشته های خاص فنی حرفه ای را شامل می شود.

ویزای1 J:این نوع ویزا به ویزای فرصت مطالعاتی مشهور است، مخصوص متقاضیانی می باشد که برای تحقیق و یا تدریس در دانشگاه ها وارد آمریکا می شوند. مدت اعتبار این ویزا براساس طول مدت دوره در آمریکا متغیر است اما طبق قانون آمریکا فرد متقاضی باید پس از دو سال خاک آمریکا را ترک کند و دوباره برای ورود به کشور آمریکا مجددا اقدام کند.

 

 

 

 


دریافت فایل PDF
دانشگاه نیویورک
میانگین امتیاز : 1


جهت اخذ مدرک معادل (دیپلم/فوق دیپلم/لیسانس/فوق لیسانس/دکتری) دررشته موردنظر درکمتراز10روز بااستعلام معتبر کلیک کنید.

برچسب ها


دیدگاه ها

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل و شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

درخواست مشاوره رایگان
دپارتمان ها
فنی و مهندسی
زبان
مدیریت
علوم طبیعی
طب سنتی
علوم انسانی
علمی کاربردی
هنر

دانشگاه ملبورن (استرالیا)
دانشگاه هاروارد و شرایط تحصیل درآمریکا

کپی برداری از متن، شکل و ساختار و زمینه فعالیت این پایگاه اینترنتی ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.

منو
بالا
ثبت نام