دانشکده اقتصاد و علوم سیاسی لندن (LSE)
ثبت نام شروع شد

دانشکده اقتصاد و علوم سیاسی لندن (LSE)

دانشکده اقتصاد و علوم سیاسی لندن (LSE)

دانشکده اقتصاد و علوم سیاسی لندن (LSE)یکی از برترین دانشگاه های دنیا در این زمینه می باشد . LSE در سال ۱۸۹۵ تاسیس شد.

حدود دو سوم دانشجویان دانشگاه اقتصاد وعلوم سیاسی لندن دانشجویان بین المللی هستند و برای همین میتوانند دانشجویان جدید را در ارتباط با این دانشگاه راهنمایی کنند. این موسسه دارای بیش از ۹۶۰۰ دانشجوی بومی و بین المللی تمام وقت از ۱۴۰ کشور دنیا است.

همچنین بخوانید : رشته عکاسی شرایط ورود، گرایش ها، دروس،‌ بازار کار و آینده شغلی عکاسی در ایران

شرایط تحصیل در کشور انگلستان(برای ایرانیان)

مهمترین اصل برای ایرانیان جهت درس خواندن در این کالج این است که اول بتوانند ویزای کشور انگلستان را مطابق با شرایط و قوانین انگلستان اخذ کنند . سپس آنها با درخواست و ارسال مدارک به دانشگاه می توانند درخواست ویزای دانشجویی کنند. البته خود دانشگاه نیز قوانین خاصی جهت پذیرش دانشجو دارد . کسب نمره بالا در آزمون های ورودی نیز لازمه این امر می باشد .

تحصیل کردن در کشور انگلستان برای بسیاری از افراد قابل توجه و با اهمیت است، چرا که دانشگاه های کشور انگلستان در زمره با کیفیت ترین دانشگاه های جهان قرار دارند و با تحصیل در یکی از دانشگاه های انگلستان فرد می تواند به بهترین ها دست پیدا کند.

بطور مثال، اخذ بورسیه تحصیلی در مقاطع بالاتر، یافتن شغلی مناسب در تمام کشور های دنیا و در نتیجه ساختن آینده ای درخشان و با تحصیل کردن در انگلستان می توانید آینده ای روشن برای خود بسازید، حتی اگر هدف اصلی رفتن به انگلستان باشد اما موقعیت رفتن فراهم نباشد می توان با تحصیل کردن در انگلستان، به عنوان یک پل برای رفتن خود استفاده کنید

 

کشور انگلستان با در اختیار قرار دادن تسهیلات ویژه ای به دانشجویان و فارغ التحصیلان این کشور زمینه ی اخذ اقامت انگلستان را توسط ایشان پس از دوره تحصیلیشان فراهم آورده است.

مراحل تحصیلی در انگلستان:

بسیاری از دانشجویان این دانشگاه به حرفه های فارغ التحصیل در زمینه هایی نظیر قانون، خدمات عمومی، موزه ها و آرشیوها، مشاوره، بازاریابی و سایر زمینه های مرتبط با آن که فارغ التحصیلان دارای مهارت های قوی در تحقیق، تجزیه و تحلیل و بیان  آن هستند کمک می کند. تحصیلات تکمیلی در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد، دکتری در اداره آموزش و پرورش در گروه های مختلف شامل: تاریخ کارشناسی ارشد؛ تاریخ و میراث عمومی ، روابط بین الملل و ارتباطات جهانی؛ کارشناسی ارشد مدیریت دولتی و دکتری فلسفه اروپایی می باشند. علاوه بر این، گروه در طول سال، انواع دوره های تخصصی حرفه ای ارائه می دهد. سیاست در دانشگاه منچستر متروپولیتن دارای تدریس در سیاست خارجی آمریکا، سیاست اروپا و سیاست انرژی، سیاست سیاسی بریتانیا، سیاست آمریکای لاتین، نظریه اجتماعی و مطالعات جامع و روابط بین الملل است. مجموعه ای از دوره های کارشناسی، با افتخارات  گزینه های ترکیبی از افتخارات در سطح مقطع کارشناسی ارائه شده است. گزینه های تحصیلات تکمیلی شامل آموزش ما، کارشناسی ارشد روابط بین الملل و ارتباطات جهانی و دکتری توسط مدارک تحصیلی می باشد.

رشته های کارشناسی  در دانشکده اقتصادی و سیاسی لندن:

علوم رفتاری – استراتژی بین المللی و دیپلماسی – امور مالی- مدیریت – مدیریت اجرایی – مدیریت عمومی – سیاست و مدیریت – مدیریت اقتصادی – سیاست و بهداشت – قوانین و حقوق – اقتصاد سیاسی اروپا – علوم رفتاری – اقتصاد و بهداشت – دیپلماسی اجرایی ، حسابداری، امور مالی، حقوق، اقتصاد، کسب و کار، دولت، روابط بین الملل و بیشتر رشته ها در دسترس هستند.

تحصیل در مقطع دکتری:

کشور انگلستان می تواند یکی از بهترین انتخاب های هر فرد برای تحصیل در خارج از کشور و گذراندن مقطع فوق لیسانس محسوب گردد چرا که طول مدت این دوره 1 سال می باشد و با توجه به اینکه آموزش در کشور انگلستان در سطح بسیار بالایی صورت می پذیرد، افراد پس از گذراندن مقطع فوق لیسانس از کشور انگلستان به سطحی از توانایی و تجربه دست می یابند.

داشتن مدرک IELTS یکی از الزام آور ترین مدارک جهت شرکت در دوره دکتری در دانشگاه سیاسی و اقتصادی لندن می باشد .

فوق برنامه ها :

علاوه بر تدریس یا پیگیری مطالعات بیشتر، بسیاری از دانشجویان این دانشگاه به حرفه های فارغ التحصیل در زمینه هایی نظیر قانون، خدمات عمومی، موزه ها و آرشیوها، مشاوره، بازاریابی و سایر زمینه های مرتبط با آن که فارغ التحصیلان دارای مهارت های قوی در تحقیق، تجزیه و تحلیل و بیان آن هستند کمک می کند.

 


دریافت فایل PDF
دانشکده اقتصاد و علوم سیاسی لندن (LSE)
میانگین امتیاز : 1


جهت اخذ مدرک معادل (دیپلم/فوق دیپلم/لیسانس/فوق لیسانس/دکتری) دررشته موردنظر درکمتراز10روز بااستعلام معتبر کلیک کنید.

برچسب ها


دیدگاه ها

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل و شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

درخواست مشاوره رایگان
دپارتمان ها
فنی و مهندسی
زبان
مدیریت
علوم طبیعی
طب سنتی
علوم انسانی
علمی کاربردی
هنر

پژوهشگاه دانش های بنیادی
پژوهشگاه دانش های بنیادی
دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تهران
دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تهران

کپی برداری از متن، شکل و ساختار و زمینه فعالیت این پایگاه اینترنتی ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.

منو
بالا
ثبت نام