گرفتن یا خرید مدرک دیپلم رسمی و قانونی با استعلام به صورت غیر حضوری
ثبت نام شروع شد

گرفتن یا خرید مدرک دیپلم رسمی و قانونی با استعلام به صورت غیر حضوری

خرید مدرک دیپلم

شرکت در طرح معادل سازی و دریافت مدرک معادل دیپلم تا دکتری ثبت نام

مدرک دیپلم از جمله مدارک کاربردی است که هم به منزله ی تأیید پایان تحصیلات عمومی است و هم در بسیاری از رشته ها به عنوان شرط کافی در برخورداری از مزایای دانش آموختگی در نظر گرفته شده است.

این مدرک فراگیر را معمولاً افراد  پس از پایان تحصیلات عمومی در دوره ی متوسطه دریافت می کنند.

مدرک هم تراز دیپلم در رشته های فنّی نیز پس از گذراندن دوره ی آموزشی 120 ساعته و یا دوره های فشرده ی 60 و 90 ساعته به صاحبان مشاغل و کسانی که مهارت کافی در یک رشته ی فنی دارند اعطا می شود.

دیپلم زبان و یا رشته های هنری نیز از جمله مدارکی است که در ردیف امتیازات قابل توجّه برای کارجویان  در آزمون های استخدامی محسوب می شود.

تأییدیه های دیپلم یا اصطلاحاً دورهی پیش کاردانی به مثابه ی گواهی آموزشی در سطح مبتدی و یا در سطح کارآزمودگی است.

همچنین بخوانید : دانشگاه علوم حدیث

برخی از نهاد ها و سازمان های غیر آموزشی نیز، با لحاظ برخی از فاکتور ها اقدام به اعطای مدرک دیپلم تأییدی یا افتخاری می نمایند که این گونه ی خاص از مدرک، عموماً وجهه ی تشریفاتی و یا اعتبار بین سازمانی دارد.

یعنی دارندگان دیپلم های تأییدی یا افتخاری، در آن سازمان و یا نهاد اعطا کننده ی مدرک، دارای درجه ای از اعتبار هستند که بتوانند در امور داخلی و اجرایی یا تخصص های مربوط به سازمان و مربوطه اظهار نظر بنمایند.

مدرک دیپلم در عین ابتدایی بودن، در اکثر موارد، بسیار مدرک با اهمیتی است و فردی که نیازمند برخورداری از مزایای تحصیلات و یا ادامه تحصیل در سطح تکمیلی است، می بایست این حدّاقل لازم را به شکل قابل قبول گذرانده باشد.

در حین استخدام و یا تقاضای تصدی بسیاری از مشاغل، ارائه ی مدرک دیپلم الزامی است.

این مدرک در واقع از نظر تحصیلاتی و آموزشی یک گواهی ابتدایی محسوب می شود.

اما در عرف بازار کار، باور و عقیده بر آن است که شخص دارنده ی دیپلم، توان خواندن و نوشتن و درک مفاهیم آموزشی و پیش نیاز های فنّی را دارد.

لذا می توان به استعداد یادگیری وی تکیه نمود و در سپردن مسئولیت های محیط کار به وی، تا حدودی اطمینان بیشتری می توان کسب نمود.

تقاضای عمومی

با این مقدّمات، مشهود است که برخورداری از آموزش های سطح دیپلم و متوسطه، از الزامات محیط آموزشی برای ورود به تحصیلات تکمیلی است و از سوی دیگر در فضای کار نیز، این حدّ اقل تحصیلی به یک الزام عرفی برای جلب اطمینان کارفرمایان بدل شده است.

از این رو داشتن مدرک دیپلم، نیازی است که فرد برای ورود به جامعه باید در سدد برآورده کردن آن باشد. راه اصلی و معمول این امر، همانا شرکت در دوره های آموزشی رسمی است که با پایان ان، مدرک مربوطه به فرد شرکت کننده اعطا می شود و در ضمن این کار، مزایای مدرک هم برای شخص تثبیت خواهد  شد.

این پروسه رد امر تحصیلات عمومی و در قانون ایران،  سال به طول می انجامد. یعنی فرد مبتدی و آموزش ندیده، پس از دوازده سال و یا با گذراندن ساعات آموزشی و آزمون های مرتبط به مقدار برابر و در زمان کمتر، حائز شرایط دریافت دیپلم متوسطه خواهد بود. گواهی دیپلم در سایر زمینه ها نیز مستلزم زمان و یادگیری مبانی خاص خود است. از جمله در دیپلم های فنّی و هنری، گذراندن تعداد ساعات آموزشی مشخّص و قبولی در آزمون های ویژه ی محتوای این دوره های آموزشی امری ضروری و الزامی قانونی است.

همچنین بخوانید : سیر تا پیاز (رشته مهندسی کشاورزی) + دروس، گرایشها و بازار کار

معمولاً کارجویان، و یا دانش آموزان با شرکت در دوره های رسمی و غیر رسمی، دولتی و غیر دولتی و رایگان و یا هزینه بر، اقدام به دریافت آموزش و اخذ مدرک مربوطه می نمایند. امّا در سوی دیگر این قضایا، واقعیات اجتماعی وجود دارند که این پروسه ی آموزشی را تحت الشعاع قرار می دهند و یا تا حدودی در روند معمول آن تغییر ایجاد می کنند.

ضروری بودن دریافت این مدرک از یک سو و زمان بر بودن دوره های منتهی به اخذ آن، از سوی دیگر سبب شده تا قشر خاصی از اجتماع، به دنبال راه های ساده تر و سریعتر در این زمینه باشند.

راهی که با صرف وقت اندک، به دریافت یک مدرک مطمئن بیانجامد. کلاس های فشرده و دوره های فنّی راهکار اوّل هستند.

امّا همین راهکار نیز، گاه از حوصله ی فراغت ها و وقت متقاضیان مدرک دیپلم خارج است.

استادکاران مشاغل فنّی که برای ابقای حضور خود در محیط های کاری، ناگزیر از دارا بودن این مدرک هستند، خانم های خانه داری که برای اخذ مزایای بیمه های درمانی و تأمین اجتماعی به مدرکی همپایه ی مهارت های شغلی نیازمندند، دانشجویانی که برای ورود به دوره های پیشرفته ی تحصیلی، ضرورتاً باید دیپلم های زبان و یا یکی از نرم افزار های کاربردی را داشته باشند و … ، همه و همه از متقاضیان درجه ی اول اخذ مدرک دیپلم هستند.

 خرید مدرک دیپلم

امّا همه ی این گروه ها در یک موضوع، اشتراک دارند و ان وقت اندکی است که دارند و این وقت اندک، کفاف شرکت در دوره های آموزشی را همزمان با سایر مشغله های درسی، کاری و درگیری های روزمرّه نمی دهد.

لذا می بایست راهی وجود داشته باشد که هم این افراد به مطالبه ی خود، یعنی اخذ مدرک دیپلم برسند و هم صرف زمان و هزینه را برای آن ها در حدّی متعادل نماید که مشغله های آنان مانع این امر نشود.

دوره های فشرده و دوره های فوق العاده ی آموزشی

برای مقابله با مسائل یاد شده، و البته برای سهل نمودن مسیر دریافت مدارک تحصیلی مشابه دیپلم که هم یک ضرورت کاربردی است و هم صبغه ی فرمال و آیین نامه ای در آن دیده می شود، مؤسسه هایی به وجود آمده اند که در کمترین زمان و با دریافت هزینه هایی، ضمن برگزاری دوره هایی اقدام به اعطای دیپلم در رشته ها و گرایش های مختلف می نمایند.

وجه مشترک بیشتر این دوره ها در فشردگی و یا فوق العاده بودن آن است و این وصف دقیقاً حاکی از کاهش زمان دریافت مدرک دیپلم است.

یعنی ساعات آموزش کمتر با مدرک برابر. این مسئله در نگاه اوّل ممکن است مشوّق افرادی باشد که نیازمند مدارک دیپلم و پیش کاردانی هستند. وقت مهم ترین عاملی است که فرد ترغیب به شرکت در چنین دوره ای می نماید.

لازم به ذکر است که مؤسسات برگزار کننده نیز مانوور بیشتری بر این موضوع می دهند.

همچنین بخوانید : گرایش های رشته کامپیوتر، شرایط ورود و بازارکار

موضوع وقت کم در بسیاری موارد توجیه مناسبی برای اخذ مبالغ بالا هم هست.

یعنی شخص متقاضی با مشاهده ی عباراتی که دریافت مدرک در کوتاه ترین زمان را برای وی تداعی می کنند، ابتدا به ساکن، متقاعد می­شود که با این شرایط، هزینه های بسیار بالا نیز ممکن است در ازای سرعت صدور مدرک آموزشی، مقرون به صرفه باشند.

فروش مدرک دیپلم، آسیب ها و هشدارها

توجیهی که در بند پیشین بر آن تأکید شد، عاملی است که سبب به وجود آمدن حاشیه های اقتصادی و بازار سیاه، حول دریافت مدرک دیپلم شده است.

مؤسساتی با ادعای اعطای مدرک تحصیلی دیپلم در زمان اندک و با تأییدیه های مقتضی، اقدام به اخذ مبالغ بالا و هزینه های واهی از اشخاص متقاضی نموده و برای خود، سرمایه های باد آورده و برای متقاضیان، مدارکی جعلی و فاقد اعتبار فراهم می آورند.

مانند بسیاری از مدارک جعلی موجود در این بازار آشفته، مدرک دیپلم نیز با نوید، تأییدیه ی آموزش و پرورش یا قابلیت استعلام از سازمان فنّی و حرفه ای و یا با وعده های بعید دیگری از این دست به فروش می رسد.

در واقع چون تقاضای این مدرک، صرفاً متمرکز بر داشتن گواهینامه ی دوره های آموزشی بوده و تأکیدی بر اصل آموزش و یادگیری ندارد، لذا ارائه دهندگان مدارک نیز، با آسان کردن مسیر دریافت مدارک، صرفاً به فروش گواهی می پردازند و گاه حتّی دوره ی آموزشی نیز در ضمن این مدارک وجود ندارد.

یعنی عملاً با توافق طرفین، یک برگه ی گواهینامه در کم ترین زمان!!! به افراد تحویل داده شده و مبالغی که در ازای این کار مطالبه می شود، توسط شخص خواهان مدرک پرداخته می شود.

گستردگی موضوع

این معزل فرهنگی و آموزشی به حدّی گسترده شده، که هم اکنون با جستجوی ساده ای در فضای مجازی، هم می توان به  نظرات قشر خاص متقاضیان این مدارک جعلی احاطه یافت و هم با کمال تعجّب به اظهارات و تبلیغات وسیع ارائه کنندگان آن می توان دسترسی حاصل کرد.

فضا به گونه ای پیش رفته که با وجود غیر قانونی بودن بسیار از مصادیق این امور  یا اقدامات حول آن باز هم تبلیغات و جو سازی ها ادامه می یابد.

هر روز شرکت ها و مؤسسات رسمی و غیر رسمی در این زمینه ظهور نموده و با وعده های جدید و ایجاد فضای غیر حقیقی، به جلب مشتری (!) و جذب متقاضی می پردازند.

مؤسساتی که در اصل هیچ گونه تعهّد قانونی نداشته و صرفاً به فروش خدمات و یا فروش گواهی می پردازند.

عجیب آنکه مدارکی که بدون برگزاری دوره ی آموزشی لازم اعطا می شوند، متأسفانه طرفداران خاصی نیز دارند.

مؤسسات معتبر آموزشی

برای گرفتار نشدن در دام چنین کلاهبرداری های عیانی، لازم است که تمامی جوانب دریافت یک مدرک تحصیلی معتبر را سنجیده و با ارتباط گرفتن با نهاد ها و مؤسسات قانونی، اقدام به دریافت آموزش های صحیح و مفید و نیز مدارک معتبر و مطمئن نمود.

امروزه چون مهارت ها و آموزش هایی که فرد از آن برخوردار است، در اصل تعیین کننده ی وجهه ی اجتماعی فرد است، لذا هر قدر هم که تبلیغات کلاهبرداران و دلالان مدارک تحصیلی گسترده و خوش آب و رنگ باشد، هنرآموزان، کارجویان و دانش پذیران نباید فریب ان را خورده و در دام حواشی اقتصادی این موضوع گرفتار شوند.

راهکار این موضوع هم همانگونه که پیشتر ذکر شد، جستجوی مؤسساتی است که از مجوز ها و فاکتور های لازم و قانونی برخوردار باشند و مدارک صحیح و مطمئنی ارائه بدهند.

خرید مدرک دیپلم رسمی

مؤسسه ی ایرانیان

مؤسسه ی آموزشی و معادلسازی و ترجمه ی مدارک آموزشی ایرانیان با  داشتن مجوز های رسمی از وزارتن فرهنگ و ارشاد اسلامی از جمله نهاد های معتبری است که می تواند در دریافت مدارک معتبر دیپلم در رشته های مختلف به کارجویان، هنرآموزان و دانش پذیران کمک نماید.

دوره های آموزشی موجود در این مؤسسه در گام اول با هدف تکمیل آموزش های رسمی متقاضیان دیپلم طراحی شده و ضمن ارائه ی محتوای مفید و استاندارد، گواهی های مربوطه را اعطا می نماید.

خرید مدرک دیپلم از مؤسسه ی ایرانیان

با اینکه مؤسسه ی ایرانیان نیز، لاجرم در شمار مؤسساتی قرار می گیرد که بر طبق نیاز های متقاضیان و مقتضیات اجتماعی به اعطای سریع مدارک تحصیلی، ازجمله دیپلم می پردازد، لیکن تفاوت عمده ی فعالیت این مؤسسه با سایر نهاد و مؤسسات مشابه، در خوش سابقگی و قانونمند بودن فعالیت های مؤسسه ی معادلسازی و ترجمه ی مدارک تحصیلی ایرانیان است.

تفاوت دیگری که می توان به آن اشاره نمود، برگزاری دوره های آموزشی حقیقی است، که در آن ها، محتوای مورد نیاز برای اخذ گواهی دیپلم در رشته های مدّ نظر متقاضیان به درستی ارائه می شود. این موضوع اگر چه با ماهیت امر اعطای مدرک تحصیلی و آموزشی همکاری دارد و طبعاً موضوع خراج از انتظاری نیست، امّ در عمل امتیاز عمده ای است که بسیار از مؤسسات و نهاد هایی که اسماً و رسماً به فروش مدارک آموزشی و تحصیلی مشغول هستند، از آن بی بهره اند. در بسیاری از این مؤسسات، مدارک جعلی ارائه شده فاقد ارزش و پشتوانه ی آموزشی مناسب بوده و یا اصلاً بدون هیچ گونه پیشینه ی آموزشی به هر کسی که مبلغ مورد نظر مؤسسه را پرداخت نماید، اهداء(!!!) می شوند.

همچنین بخوانید : دانشگاه UCLA

اما مؤسسه ی ایرانیان با در نظر گرفتن اولویت قانونی آموزش بر امر اعطای مدرک تحصیلی، ابتدا به ساکن نیاز به آموزش مورد نیاز برای مدرک تحصیلی را در اشخاص متقاضی مورد ارزیابی قرار می دهد. سپس یا مدرک مورد نظر را با توجه با میزان مهارت شخص صادر می نماید و یا ضرورت سپری نمودن دوره ی آموزشی لازم را اعلام می کند. بدین شیوه، مدارک صادر ه از سوی این مؤسسه از همان اعتباری برخوردار است که سایر مدارک مورد تأیید قانون و وزارت های آموزش و پرورش و آموزش عالی از آن برخوردار هستند.

پایگاه اینترنتی مؤسسه ی ایرانیان

مدیریت مؤسسه ی معادلسازی و ترجمه ی مدارک تحصیلی و آموزشی ایرانیان، برای برقراری ارتباط هرچه بهتر با متقاضیان و مخاطبین خود، اقدام به نشر و ارائه ی فهرست خدمات تحت پوشش و اقدامات قانونی مؤسسه در قالب سایت و پایگاه اینترنتی WWW.moadelsazi.com  می نماید. این وبگاه رسمی ضمن در بر گرفتن محتوای آگاهی رسانی و گزارش فعالیت های مؤسسه ایرانیان، گزینه هایی همچون شرح دوره های آموزشی مخصوص هر فصل تحصیلی، معرفی مزایای شرکت در دوره های مهارت آموزی مؤسسه ی ایرانیان، امکان ثبت نام در دوره ها با شرح کامل شرایط ثبت نام و طول دوره ها، اخبار آموزشی و فنّی مرتبط با فعالیت های مرکز و … در اختیار مخاطبان قرار می دهد.

دوره های آموزشی مرکز ایرانیان

مرکز آموزشی مؤسسه ی ایرانیان با کارشناسی و بررسی نیاز های آموزشی متقاضیان و مخاطبین خود، ضمن ارائه ی محتوای معمول مؤسسه های آموزشی خصوصی، به ارائه و برگزاری دوره های مختلف مهارت آموزی و تحصیلی در قالب دپارتمان های چندگانه ی خود می پردازد. از این رو می توان با تجمیع دوره ها و در نظر گرفتن امکانات آموزشی و سنجشی این مؤسسه، خود را از مراجعه به مراکز مختلف بی نیاز دید.

نکته ی دیگری که در خصوص این نگاه فراگیر مطرح است، این است که با توجّه به شمول خدمات این مرکز و در برگیری خدمات گسترده، افراد متقاضی می توانند با تکیه بر روند قانونی پیش گرفته شده درصدر فعالیت های این مرکز و با توجه به مجوز های رسمی متعدد آن از گرفتار شدن در دام دلالان مدرک تحصیلی و بازار سیاه حول این موضوع فرهنگی آموزشی در امان باشند.

دپارتمان های مختلف مؤسسه ی ایرانیان

در بیشتر رشته های مورد نیاز هنرآموزان و دانش پذیران، دپارتمان ها و مراکز تخصصی آموزشی در مؤسسه ی ایرانیان تدارک دیده شده و فرد متقاضی مدرک دیپلم، می تواند به انتخاب خود به یک یا چند دپارتمان مراجعه کرده و  در دوره های آموزشی آن شرکت نماید. ذیلاً به معرفی برخی از این دپارتمان های تخصصی می پردازد؛

دپارتمان علوم فنّی و کاربردی

این بخش از جمله بخش هایی است که نیاز به مدرک دیپلم در آن بسیار مشهود بوده و دارای متقاضیان فراوان است. رشته های تأسیساتی، خدماتی و فنّی بسیاری تحت پوشش خدمات این دپارتمان قرار می گیرند و عموماً دست اندر در کاران مشاغل خدماتی، برای افزایش سطح دانش تخصصی خود و یا در یافت مدرک معادل آن، به این دپارتمان مراجعه می نمایند.

دپارتمان علوم انسانی

در حوزه ی علوم انسانی نیز نیاز برای اخذ دیپلم مرتبط تا حدودی فراگیر است. چرا علوم انسانی از جمله رشته هایی است که در دوران متوسطه به صورت عمومی آموزش داده می شود، اما چون در سطح متوسطه بازار کاری برای آن وجود ندارد، اخذ مدرک دیپلم آن به عنوان یک مدر ک تکمیلی مدّ نظر علاقه مندان است. نیز افرادی وجود دارند که در مسیر تکمیل سواد عمومی و ادامه ی تحصیلات به خدمات این دپارتمان در سطح دیپلم، احتیاج خواهند داشت.

دپارتمان هنری

دیپلم در رشته های هنری، به نوعی جواز ورود به دنیای حرفه ای است. هنرجویان جوان پس از اخذ مدرک دیپلم می توانند به فضای حرفه ای و جدّی هنر مورد علاقه ی خود ورود کنند و به افزایش، دانش، مهارت و تجربیات خود مشغول شوند. در این دپارتمان علاوه بر مهارت سنجی هنرمندان و هنرجویان جوان، دوره های آموزشی لازم نیز تدارک دیده شده تا پاسخگوی نیاز های آموزش متقاضیان دریافت مدارک دیپلم هنری باشد.

دپارتمان زبان

دیپلم رشته های زبان خارجه، امروزه به مثابه ی گل ضروری برای ورود به مجامع علمی و حتّی مجوز شرکت در برخی دوره های آموزش عالی، همچون دکتری و برخی رشته ها در مقطع کارشناسی ارشد است. یک فرد دیپلمه ی زبان، با مهارت نسبی که در فهم متون مرجع و تخصصی و یا در برقراری ارتباط با گویِشوران سایر زبان ها دارد، می تواند گزینه ی خوبی برای انتخاب و استخدام در سازمان ها و نهاد هایی باشد که در مشغول انجام فعالیت های جهانی یا بین المللی هستند.

به علاوه مدرک پایه برای تحصیلات تکمیلی در رشته های زبان خارجی، مدرک دیپلم است. دپارتمان زبان مؤسسه ی ایرانیان ضمن برگزاری دوره های تخصصی زبان، به ارائه ی مدارک معادل مهارتی افراد در زمینه ی زبان خارجی می پردازد. مدارک معتبری که قابلیت ترجمه و استعلام در بیرون از مرزهای ایران را نیز دارد.

دپارتمان ریاضی و دپارتمان علوم مهندسی

علوم مهندسی نیز، با آنکه عمدتاً در سطح تکمیلی داری اعتبار فنّی کاربردی بیشتری است، امّا در سطح دیپلم نیز می توان محتوای قابل قبولی از مهارت ها و مبانی علمی آن ارائه داد. اخذ مدرک دیپلم در این رشته و یا در رشته های این دپارتمان، مخصوص افرادی است که برای ادامه حضور در محیط های کاری تخصصی، نیازمند مدرک معادل با مهارت ها و تجارب خود هستند. لذا مؤسسه ی ایرانیان با سنجش و تعیین سطح این مهارت ها، و با در نظر گرفتن ضوابط امر، اقدام به اعطای مدرک دیپلم در رشته های مهندسی می نماید.

علوم ریاضی نیز ازجمله رشته های کاربردی و فراگیری است که دریافت مدرک معادل دیپلم در آن متضمّن مزایای زیادی برای قشر های مختلفی از متقاضیان است. ازجمله می توان به ارتقای درجه و مزایای شغلی دارندگان دیپلم ریاضی در کارگاه های فنی و مهندسی و تخصیص پست های نظارتی به دارندگان این مدرک اشاره نمود. لذا دپارتمان ریاضی اقدام به اعطای مدرک معادل دیپلم ریاضی به متقاضیان می نماید.

خرید مدرک دیپلم

با توصیفات و توضیحات ارائه شده، انتظار می رود که افراد متقاضی دریافت مدارک سطح پیش کاردانی در رشته های مختلف، پیش از اتخاذ تصمیم برای خرید یک مدرک تحصیلی و یا تهیه ی مدارک جعلی و فاقد اعتبار، خدمات مؤسسه ی ایرانیان را در نظر آورده و با مشاوران این مرکز ارتباط برقرار بنمایند. و به یاد داشته باشند که همواره داشتن یک مدرک معتبر و قانونی، راه مناسبتری نسبت به تهیه ی نسخه های جعلی و بی اثر آن است.

مؤسسه ی ایرانیان با خدمات یاد شده، آماده ی ارائه ی خدمات در خصوص اعطای مدارک دیپلم هم سطح و یا ترجمه ی دیپلمه ی شما مخاطب گرامی می باشد.


دریافت فایل PDF
گرفتن یا خرید مدرک دیپلم رسمی و قانونی با استعلام به صورت غیر حضوری
میانگین امتیاز : 5


همین الان ثبت نام کنید

برچسب ها


دیدگاه ها

سلام رشته من حسابداری هستش تا دیپلم ۱۸واحد مونده پاس کنم اثلأ هم نه وقت ونه حوصله خوندن دارم ونیاز به دیپلم واسه کارم دارم لطفأ راهنمایی کنید

3 روز پیش

  سلام لطفا ثبت نام خود را انجام نمایید تا اطلاعاتتان بررسی گردد.

  3 روز پیش

با سلام و خسته نباشید
بنده کاردانی کامپیوتر و لیسانس حسابداری دارم. میخوام مدرکم تطبیق بشه با تجربی.
قصد مهاجرت دارم و میخواهم یکی از رشته های تجربی را در خارج از کشور بخوانم بفرمایید که شدنی هست با تطبیق دیپلم یا بالاتر؟ ممنون میشم راهنمایی کنید و بهترین و نزدیکترین راه رو به من بگید. سپاسگزارم
.

2 هفته پیش

  لطفا تماس بگیرید تا راهنماییتون بکنند.

  5 روز پیش

سلام من سه تا از امتحانات حسابداری رو پاس نکردم و دیپلم ندارم باید چیکارکنم؟

3 هفته پیش

  سلام این مدرک دانشگاهی محسوب نمیشود
  جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل نمایید.
  ۰۴۱-۳۴۷۸۲۹۶۰

  2 هفته پیش

سلام. من نظام قدیم هستم و سال تحصیلی ۱۳۷۳٫۱۳۷۴ قبولی سال سوم دبیرستان را دارم. بعد درسال تحصیلی ۱۳۷۴و۱۳۷۵ سال چهارم نظام قدیم مردود شدم و دیپلم ردی نظام قدیم حساب میشم .(اگر به تاریخ تحصیلی توجه بفرمایید متوجه می شوید منظور بنده از نظام قدیم زمانیکه دبیرستان ۴ سال بود یعنی دوره پیش از ترمی واحدی و سایر تغییرات در نظام آموزش پرورش ). فقط و فقط قصد گرفتن مدرک ” دیپلم ” دارم نه پیش دانشگاهی . “فقط دیپلم” . سوال من این هست که با داشتن مدرک قبولی سوم دبیرستان سال تحصیلی ۷۳٫۷۴ مدرک دیپلم به بنده داده میشود ؟؟ چونکه ظاهرا برای افرادیکه قصد ورود به دانشگاه را دارند نیاز است دوره پیش دانشگاهی را معادل سازی کنند و دروسی را بگذرانند . اما همانطور که عرض کردم بنده فقط “دیپلم” نیاز دارم که با داشتن قبولی سال سوم ریاضی فیزیک دبیرستان نظام قدیم به من تعلق بگیرد . تمنا دارم راهنمایی بفرمایید

4 هفته پیش

  سلام وقت بخیر
  لطفا در ساعات اداری تماس حاصل نمایید
  ۰۴۱-۳۴۷۸۲۹۶۰
  یا از طریق لینک زیر اقدام به ثبت درخواست تماس نمایید.
  https://moadelsazi.com/request

  2 هفته پیش

سلام پسرم سال سوم ریاضی رو درخرداد۹۷خونده وقبول شده آیا میتونه برای شهریور ۹۷جهت دریافت دیپلمش آماده بشه وامتحان بده ودیپلمش رو بگیره .

1 ماه پیش

  سلام وقت بخیر
  لطفا در ساعات اداری تماس حاصل نمایید
  ۰۴۱-۳۴۷۸۲۹۶۰
  یا از طریق لینک زیر اقدام به ثبت درخواست تماس نمایید.
  https://moadelsazi.com/request

  2 هفته پیش

سلام خسته نباشید ، تصمیم به تحصیل در فنلاند دارم رشته ام تجربی بوده و ریز نمرات و معدلم اصلا خوب نیست و بعید میدونم بتونم پذیرش لطفا راهنمایی کنید میتونم دیپلم معتبر بگیرم؟

2 ماه پیش

سلام و خسته نباشید من یک درسم مونده رشته حسابداری درس حسابداری شرکت ها میخواستم بدونم چجوری میشه دیپلم رسمی خرید؟؟هزینش چقدر میشه.

2 ماه پیش

من متهل هستم و الان چهار سال مشغول كار در هتل ميباشم تا دوم دبيرستان خوندم ميخام مدرك ديپلم بگيرم لطفا راهنماييم كنيد
با تشكر

2 ماه پیش

من ۸ درس از سوم نظری مونده چطوری میتونم دیپلم بگیرم

2 ماه پیش

سلام من در جایی مشغول به تحصیل دروس دانشگاهی هستم قرار بود مدرک دیپلم یک ترم بعد ببرم اما بعد دوسال دیپلم گرفتم و هنوز دیپلم تحویل ندادم ممکنه از شما دیپلمی با تاریخ دو سه سال قبل دریافت کنم اگر ممکنه چقدر طول میکشه هزینش چقدره؟

2 ماه پیش

سلام من دانش اموز پایه یازدهم هستم و به دیپلم درسی نیازمندم لطفا اگر میتوانید کمک کنید با تشکر

2 ماه پیش

سلام من دوم و سوم دبیرستان تجدیدی داشتم همه چی یادم رفته میتونم بدون امتحان و درس دیپلممو بگیرم؟؟؟؟

2 ماه پیش

  سلام در صورتی که دارای سابقه کاری در حوزه ای هستید بله میتونید دیپلم معادل دریافت نمایید.
  موفق باشید

  2 ماه پیش

سلام خسته نباشین میخواستم در رابطه با لیسانس بپرسم دیپلم دارم بخاطر کارم باید لیسانس داشته باشه چطوری باید خرید یا گرفت ممنون میشم

2 ماه پیش

  سلام وقت بخیر
  در صورتی که دارای سوابق کاری و علمی هستید
  درخواست ثبت کنید تا اطلاعاتتون بررسی شود.
  https://moadelsazi.com/request/

  2 ماه پیش

باسلام
من دیپلم کارودانش الان میخام استخدام دانشگاه افسری بشم گفتن باید دیپلم وپیش دانشگاهی رشته نظری داشته باشی با معادل برای علوم انسانی ۱۶ برای ریاضی فیزیک۱۵ برای علوم تجربی۱۵ داشته باشی وریزنمرات بانمره کتبی زیر۱۰نباشه ومهر معتبر اموزش, وپرورش داشته باشه الان میخام دیپلم وپیش دانشگاهی یکی از این هارو بخرم چطوری بخرم
ممنون میشم که کمکم کنید./

2 ماه پیش

  سلام وقت بخیر
  لطفا با شماره تماس ۰۴۱۳۴۷۵۰۹۸۱ تماس حاصل فرمایید.
  موفق باشید

  2 ماه پیش

من یه درسم مونده چجوری میتونم فوری دیپلم بگیرم

2 ماه پیش

سلام من دیپلم انسانی دارم با ریز نمرات متوسط. تو هند اقدام کردم گفتن اگر دیپلم تجربی داشته باشم با ریز نمرات خوب میتونم دندون پزشکی رو بخونم. باید چه کار کنم.

2 ماه پیش

  سلام جهت دریافت مدرک معادل درخواست خودتون رو از طریق لینک زیر انجام دهید تا در اسرع وقت توسط کارشناسان اطلاعاتتتون بررسی و اعلام گردد.
  https://moadelsazi.com/request/
  موفق باشید.

  2 ماه پیش

سلام من تا دوم دبیرستان خوندم به دلایل مشکل خانوادگی نتونستم ادامه بدم الان میخام مدرکم دیپلمو بگیرم یاهمون بخرم باید چیکارکنم ؟؟

3 ماه پیش

سلام من دیبلم ردی هستم حدود ۲۰ واحد مونده میخواستم ببینم چه مدت طول میکشه

3 ماه پیش

من تا سال چهارم تجربی نظام قدیم درس خوندم.ولی متاسفانه چند تا از مواد درسی را در سال چهارم نمره نیاوردم.الان نیاز به دیپلم دارم البته تو امریکا زندگی میکنم .امکان گرفتن دیپلم فقط بصورت انلاین و غیر حضوری
هست

3 ماه پیش

  سلام وقت بخیر
  درخواستتون رو ثبت کنید کارشناسانمون شرایططتون رو بررسی میکنند.
  https://moadelsazi.com/request/
  با تشکر از ارسال دیدگاه ارزشمندتان

  3 ماه پیش

سلام من تا سیکل خوندم و اول دبیرستانم خوندم ولی پنج تا درس و مردود شدم و دیگ نرفتم . الان مدرک دیپلم میخام بگیرم ولی وقت کافی ندارم و میخام دیپلم بگیرم برم دانشگاه . و در رشته هنر فعالیت دارم چیکار باید انجام دهم ؟

3 ماه پیش

چگونه تماس بگیریم

4 ماه پیش

  سلام در ساعات اداری با شماره تماس ۰۴۱۳۴۷۵۰۹۸۱ تماس حاصل نمایید.

  4 ماه پیش

طالب مدرک دیپلم و دیپلم ردی هستم

4 ماه پیش

  سلام در صورتی که دارای سابقه علمی و یا کاری هستید
  در خواست خود را در لینک زیر ثبت نمایید.
  https://moadelsazi.com/request

  3 ماه پیش

سلام وقت بخیر بندە دیپلم ردی هستم و حدود بیست واحد درسی موندە پاسش کنم و میخوام سریعتر مدرک دیپلم در کمترین زمان بگیرم ممنون میشم راهنمایی بفرمایی

4 ماه پیش

  سلام وقت بخیر
  مدرک معادل در سطوح دیپلم به عنوان مدرک تحصیلی محسوب نمی شود
  جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.

  4 ماه پیش

سلام دیپلم کامپیوتر میخوام تو این حوزه تجربی خیلی کار کردم و همایش ها و دوره های زیادی رو هم گزروندم
لطفا راهش رو بگید بهم ممنون

4 ماه پیش

  سلام وقت بخیر
  بله میتونید دوره ها و آموزش های خود را تجمیع کنید و در سطح دیپلم مدرک معادل سازی دریافت نمایید.
  از طریق لینک زیر اقدام نمایید به ثبت نام
  https://moadelsazi.com/request
  با تشکر از دیدگاه ارزشمندتان

  4 ماه پیش
دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل و شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

درخواست مشاوره رایگان
دپارتمان ها
فنی و مهندسی
زبان
مدیریت
علوم طبیعی
طب سنتی
علوم انسانی
علمی کاربردی
هنر

مدارک تحصیلی جعلی
جعل مدارک تحصیلی فوق دیپلم تا دکتری و فروش آن ها در بازار های سیاه

کپی برداری از متن، شکل و ساختار و زمینه فعالیت این پایگاه اینترنتی ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.

بالا
ثبت نام